+421 903 474 244

artsound@artsound.sk

Posledná párty roku 2023

Posledná a zároveň prvá párty. Posledná párty starého roka a prvá párty toho nového. Aj tak sa dá uvažovať o Silvestrovskom večierku. Tento rok to pre nás bol Silvestrovský večer v hoteli Holiday Inn v Trnave. Okrem príjemného prostredia, peknej výzdoby, bohatého výberu jedál a nápojov bolo treba zabezpečiť aj program a jeho ozvučenie. 

A práve táto úloha pripadla na nás. Moderátor večera Peter Makranský a ako účinkujúci herečka a speváčka Monika Drgáňová a skupina Mariána Greksu sa spolu s Dj-om postarali o celovečerný program a my o to, aby bol aj zvuk ich vystúpení tip-top ako sa na poriadnu párty patrí. 

Podľa množstva ľudí na parkete naozaj od prvej piesne svedčí o tom, že spokojnosť bola na všetkých frontoch od prvej chvíle. A že to tak zotrvalo až do konca potvrdili poďakovania po skončení. 

Veľkým pomocníkom pri tom všetkom bol ako vždy pult značky Allen&Heath SQ6, s ktorým je práca viac než prácou. A keďže ako sa vraví, ako na Nový rok, tak po celý rok, tak veríme tomu, že bude pre nás naplnený prácou a pre klientov spokojnosťou.

Zvukarska firma Art sound logo

+421 903 474 244

artsound@artsound.sk