event konferencia led stena

Event, koncert, festival

+421 903 474 244

artsound@artsound.sk

Eventy opäť ožívajú

Je ťažké tomu uveriť. Eventy sa za posledný rok doslova drasticky zmenili, ale sme radi, že opäť môžeme povedať, že sa začínajú vracať k normálu. Chceme, aby ste vedeli, že sme pripravení vám pomôcť zorientovať sa v nových postupoch a pokynoch, ktoré je treba počas spoločenských podujatí  dodržiavať.

Počas roka sme poskytovali služby najmä v oblasti postprodukcii videa, nahrávania a iných drobných činností pre našich úžasných klientov. No akcie ožívajú a je opäť potrebné prekonávať prekážky, pretože eventy musia frčať aj naďalej.

Ak ste teda pripravení oživiť vašu odloženú akciu a priviesť ju k životu, či plánujete úplnú novinku, sme pripravení a radi vám pomôžeme.  Kontaktujte nás.

Ako môžeme pomôcť?

Vieme, že eventy v dnešnej dobe vyzerajú trochu inak, ale hlavne sme po dlhej dobe svedkami prechodu z online priestoru k živým akciám a to si vyžaduje informácie o tom, ako môžete zaistiť bezpečnosť vašich účastníkov a dodržať všetky nariadenia. Vieme, že po takej dobe a s určenými pravidlami môže byť prechod k živej akcii trochu stresujúci, ale nariadenia je potrebné dodržiavať pre bezpečnosť vašich hostí.

Okrem informácií pre vás o tom, aké pravidlá je treba dodržať na vašej akcii sa postaráme aj o ozvučenie a osvetlenie, pódium, led stenu a iné služby potrebné pre váš event.

Plánujete niektorú z udalostí?

  • Svadba
  • Konferencia
  • Športové podujatie
  • Koncert
  • Festival
  • Firemná akcia

Radi by ste využili niečo mimo tohto zoznamu?  Aj na to sme pripravení. Zaistíme, aby bola vaša akcia bez stresu a úspešná.

Stále máte otázky?

Budeme radi ak nám zavoláte alebo napíšete a my vás prevedieme ďalšími krokmi a najlepšími možnosťami, ktoré sú špecifické pre váš event. Kontaktujte nás. Naša spolupráca nám bude vytúženou odmenou po dlhej odmlke.

Vyjadrenia klientov

Napíšte nám

Zvukarska firma Art sound logo

+421 903 474 244

artsound@artsound.sk