Galéria

Ozvučovanie podujatí sa odohráva na rôznych miestach. Či už ide o predajné a prezentačné podujatia, o získanie povedomia, či akcie pre deti. Keďže trend trávenia voľného času v nákupných centrách stále pretrváva, ľudia sa už naučili, že známe osobnosti môžu naživo vidieť aj v takýchto priestoroch. Fotografie z takýchto akcií sa veľmi rýchlo rozšíria po sociálnych sieťach, čo v prípade predajnej akcie môže byť len prínosom. Rôzne akcie tohto typu ozvučujeme veľmi radi pretože práve pomocou týchto podujatí spoznávame množstvo príjemných ľudí, ktorí s nami neskôr nadväzujú spoluprácu aj pri iných projektoch.

Ozvučovanie podujatí je hlavnou činnosťou našej práce


10.narodeniny Centro – Nitra 2016

V apríli 2016 sme sa zúčastnili osláv 10. výročia Centro Nitra. Program určený širokej verejnosti moderoval Roman Juraško, ktorý vyspovedal nie len návštevníkov, ale aj majiteľov prevádzok. Osláv sa ďalej zúčastnili bubeníci zo skupiny Tambores, tanečná škola Akadémia tanca, ale aj herci divadla Taetro Komika. O záver sa postaral svojím koncertom Peter Bažík, ktorý predviedol nie len spev a hru na gitare, ale podal profesionálny výkon aj hrou na husle. Počas koncertu predstavil úvodnú pieseň zo seriálu Divoké kone, ale aj svoju vlastnú tvorbu, ktorú okorenil skladbami zo zahraničného repertoáru.


Revolution Of Magic – 2016

9. apríla 2016 sme sa postarali o ozvučenie Revolution Of Magic – Radek Bakalář. Kde okrem neuveriteľných kúziel Radka predviedli aj skvelú tanečnú show chlapci so skupiny Budside Dancers. Program bol vypredaný už niekoľko dní pred vystúpením. Zaujímavá bola aj nová spolupráca s milou a profesionálnou osvetľovačkou Natáliou.


Frozen v rôznych kútoch Slovenska – 2016


Veľkonočné víkendy v Poluse 2016

počas dvoch víkendov 12. a 19.3.2016 sme v spolupráci s agentúrou Prima technicky zabezpečovali hudobno-tematický program počas ktorého vystúpili detský folklórny súbor Studienka a mládežnícky folklórny súbor Studnica. Programom sprevádzala moderátorka Lenka Debnárová. Program sa konal v priestoroch hlavnej rotundy.


Nadácia detského kardiocentra – Eurovea 2016

Vo februári 2016 sa konalo podujatie nazvané „S láskou deťom“, ktoré organizovala Nadácia detského kardiocentra. O podporu a program sa postarali hostia Monika Hilmerová, Jaro Bekr, Jana Lieskovská, Roman Volák, René Štúr a ďalší. Hudobne celý program spestrila speváčka a muzikálová herečka Katka Hasprová. Za pomoci moderátorov Martiny Šimkovičovej a Alexa Štefucu odovzdal finančný dar aj slovenský hokejový obranca Richard Lintner.


Ľadové kráľovstvo scéna – Škoda Auto Slovensko 2015

Program na motívy rozprávky „Ľadové kráľovstvo“ pripravený pre detského diváka v priestoroch Škoda Auto Slovensko.


Vianočný Bazár Slniečko – Nitra 2013

Vianočný bazár Centra Slniečko bol sprevádzaný spevom, tancom a krásou. Dvojdňovú akciu moderoval Lukáš Pinček z rádia ONE. O bohatý program sa postarali Adam Ďurica – hudobník – spevák, Kristína Mečko – herečka, speváčka, modelka, Ivanna Bagová – víťazka relácie Hlas Česko Slovenska, Michal Chrenko – hudobník, spevák, finalista superstar, Paulína Ištvancová – finalistka česko-slovenskej superstar, Lenka „LeRa“ Salmanová – herečka, speváčka, Tanečná škola – Old School Brothers, Miss Slovensko 2013 – Karolína Chomisteková, herci divadla DAB z Nitry, redaktorka TV JOJ – Nora Hamar Ducká a Diana Pavlisová, + ďalší hostia.


Frozen – Bory Mall 2015

Agentúra Prima pripravila v duchu predvianočných akcií hranú verziu rozprávky Ľadové kráľovstvo spolu s predstaviteľkami hlavných úloh, ktoré nahovorili a naspievali filmovú verziu do slovenčiny. Ide o Andreu Somorovskú a Luciu Bugalovú. Program sa stretol s obrovským nadšením detských divákov.


Súčasťou našich služieb je:

  • Ozvučenie už za 250 Eur
  • zvukový majster v cene
  • darček pre každého klienta
  • garancia vrátenia plnej sumy
Ideálne riešenie pre väčšinu podujatí