Osvetlenie

Veríme v to čo robíme a myslíme si, že robíme veci kvalitne a zodpovedne presne tak, ako ich naši zákazníci očakávajú. Osvetlenie je súčasťou ozvučenia, preto venujeme pozornosť aj osvetleniu akcií. Ceníme si každého zákazníka a preto sa mu snažíme vyhovieť vo všetkých smeroch. Nerobíme len to čo musíme, ale aj to čo nemusíme, alebo to, čo by sme mohli urobiť.

Samotné nasvietenie akcie upúta hostí už pri vstupe do sály a sprevádza ich celým večerom. Nesmie byť vtieravé, ale malo by byť pre ľudí príjemným spestrením celého programu. Zvlášť nasvietený prebiehajúci program by mal zvýrazniť jeho podstatu a zabezpečiť výbornú viditeľnosť aj zo vzdialenejších miest alebo zadných radov.

Osobitnou časťou je osvetlenie prebiehajúcej diskotéky, kedy hostia majú radi, ak môžu aspoň na chvíľu zažiť stav ako na pódiu a vychutnávajú si tak žiaru reflektorov len pre seba.

Obľúbené je aj nasvietenie vonkajších častí budovy kde sa event odohráva. Už z diaľky púta pozornosť okoloidúcich. Tak isto osvetlenie hlavného vchodu dokáže už pri vstupe návštevníkov navodiť príjemnú atmosféru. Toto môžete dosiahnuť aj obyčajnými sviečkami. Hostia sa tak cítia uvoľnene a veselšie.

Viete si vôbec predstaviť ako by vyzeral Váš firemný večierok plný programu a zábavy, ktorý by sa odohrával len za pomoci vstavaného denného osvetlenia v sále? Radšej asi nie. Osvetlenie na akciu skrátka patrí.

drummer-1115165_1920 concert-762677_1920

Osvetlenie nám navodí správnu atmosféru

Farebná schéma svietenia vychádza väčšinou z farieb loga firmy, pre ktorú je akcia určená. V prípade že ide o párty v nejakom štýle (napr. námorníckom) je možné pripraviť sálu vo farbách podľa zadania. Farebnú schému nasvietenia je možné upraviť aj počas prebiehajúcej akcie. Napríklad môžeme farebne odlíšiť hlavný program a voľnú zábavu. Postarajú sa nám o to dekoračné svetlá, rotačné hlavy, led reflektory, divadelné svetlá ale aj party reflektory.

Osvetlenie je možné využiť ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch.


Súčasťou našich služieb je:

  • Ozvučenie už za 250 Eur
  • zvukový majster v cene
  • darček pre každého klienta
  • garancia vrátenia plnej sumy
Ideálne riešenie pre väčšinu podujatí